By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Самокат дитячий RoyalBaby OFFICIAL UA, червоний
 • Новий товар
Review (0)
1 215 грнЦіна
Хомут на кермо для трюкового самоката Hipe LMT71 (SCS), neo-blue
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H9 Black / BlackСамокат трюковий Hipe H9 Black / Black
 • Новий товар
Review (0)
7 641 грнЦіна
Осі для колеса самоката Tempish Wheel 94x8mm set (2 pcs)
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)
 • Новий товар
Review (0)
6 831 грнЦіна
 • Новий товар

  Самокат трюковий Tempish GANG ERAX / neochrome

  Review (0)
  7 191 грн
  Tempish Gang ERAX/neochrome високоякісний і безкомпромісний Фрістайл самокат в його максимальному виконанні, розрахований на досвідчених райдерів катаються в парковій зоні і виконують найскладніші трюки. Модель оснащена системою компресії SCS, яка поширена в професійних трюкових моделях, так як вона максимально стійка до стрибків і важких приземлень.
  In Stock 1000 Available items
  кількість:

   Tempish Gang ERAX/neochrome


   високоякісний і безкомпромісний Фрістайл самокат в його максимальному виконанні, розрахований на досвідчених райдерів катаються в парковій зоні і виконують найскладніші трюки.
   Модель оснащена системою компресії SCS, яка поширена в професійних трюкових моделях, так як вона максимально стійка до стрибків і важких приземлень. Хоч вона і має велику вагу, вона безвідмовна при постійному виконанні drop-in, backflip, і бар спинив. Компресія в зв'язці з високоміцним Y-подібним кермом з CrMo стали без пропилу, дає максимально можливе стиснення з усіх.
   Міцні спицеві колеса з алюмінію діаметром в 100 мм і жорсткістю в 88А гарантують баланс між оптимальним накатом і маневреністю. Самокат також сумісний з колесами 110 мм.на відміну від 100 мм, на них буде складніше повертати, але зберігати пряму при їзді значно легше. Можливість такої кастомізації тільки плюс для професіоналів.
   Матеріал деки-це високоякісний авіаційний алюміній. Хоч такий сплав складніше піддається обробці, результат такої деталі вражаючий, саме тому його використовують для формування дек під трюковий самокат. Крім того, дека виконана з використанням верстатів ЧПУ, що забезпечує високу точність виконання деталі з цільної заготовки. В результаті дека виходить міцною і легкою, має високі показники пружності і плинності, а плоске дно полегшує ковзання по перешкодах.
   Легка алюмінієва вилка цільної (моноблочної) конструкції не має зварних швів і також оброблена на верстаті з ЧПУ. Такий підхід виключає утворення тріщин після тривалих і постійних навантажень, як це буває у випадку зі сталевими, а спеціальні пропили служать для її полегшення.
   Гальмо на задньому колесі виконано у формі крила. Матеріалом для нього служить пружинна сталь. Це низьколегований сплав з дуже великою межею плинності, що дозволяє Гальму повертатися до вихідної форми незважаючи на значний вигин і скручування.


   Клас
   Для початківців і професійних райдерів
   Максимальна вага користувача
   100 кг
   Матеріал рами    Алюмінієвий сплав
   Розмір деки
   50х11, 4 см
   Висота керма
   83 см
   Гальмо
   Ножний
   Колеса
   2 поліуретанові з алюмінієвою маточиною, 100 мм 88A
   Діаметр коліс 10 см
   Підшипники
   ABEC 9
   Жорсткість коліс 88а
   Вага 4,5 кг
   Гарантія 6 місяців
   Tempish
   1050002222/neochrome

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Самокат трюковий Tempish GANG ERAX / neochrome

   16 інших продуктів у цій же категорії:

   Самокат трюковий Tempish GANG ERAX / neochrome

   7 191 грн