By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Самокат дитячий RoyalBaby OFFICIAL UA, червоний
 • Новий товар
Review (0)
1 215 грнЦіна
Хомут на кермо для трюкового самоката Hipe LMT71 (SCS), neo-blue
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H9 Black / BlackСамокат трюковий Hipe H9 Black / Black
 • Новий товар
Review (0)
7 641 грнЦіна
Осі для колеса самоката Tempish Wheel 94x8mm set (2 pcs)
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)
 • Новий товар
Review (0)
6 831 грнЦіна
 • Новий товар

  Самокат трюковий Hipe H11 Neo-chrome

  Review (0)
  5 168 грн
  Hipe H11 - універсальний компліт професійного рівня в комплект якого входять змінні дропаути, що дозволяють використовувати його як для катання в парку і рампі, так і для стріта, розрахований на райдерів з ростом від 120 до 160 см, що дає можливість експлуатації дітям від 9 років. Особливістю самокатів Hipe є застосування інноваційних технологій, що зарекомендували себе в аерокосмічному моделюванні та будівництві, а саме, використання легких і надзвичайно міцних алюмінієвих сплавів отриманих із застосуванням лиття алюмінію під тиском (так званої куванням), з подальшою CNC обробкою, для отримання максимально точно виконаних компонентів, які відповідають всім технічним нормам і стандартам безпеки.
  In Stock 1000 Available items
  кількість:

   Hipe H11 - універсальний компліт професійного рівня в комплект якого входять змінні дропаути, що дозволяють використовувати його як для катання в парку і рампі, так і для стріта, розрахований на райдерів з ростом від 120 до 160 см, що дає можливість експлуатації дітям від 9 років.
   Особливістю самокатів Hipe є застосування інноваційних технологій, що зарекомендували себе в аерокосмічному моделюванні та будівництві, а саме, використання легких і надзвичайно міцних алюмінієвих сплавів отриманих із застосуванням лиття алюмінію під тиском (так званої куванням), з подальшою CNC обробкою, для отримання максимально точно виконаних компонентів, які відповідають всім технічним нормам і стандартам безпеки.
   З використанням таких технологій виконана алюмінієва профільована дека, що дозволило домогтися максимальної міцності і торсіонної жорсткості при мінімальній вазі. Потужний профіль дошки з провареним плоским блантспейсом схильний до подальшої термообробки, тому здатний витримувати пікові навантаження під час виконання трюків.
   Інтегрована колонка на промпідшипниках і міцне кермо з хромомолібденової сталі підвищують надійність моделі. Легка кована вилка, сумісна з колесами 120 мм, не має зварних швів, що дозволяє уникнути тріщин під час надмірних навантажень. Фіксація вилки з кермом здійснюється компресійної двухболтовой системою IHC виконаної з кованого алюмінію з CNC обробкою. Рульова протистоїть ударним навантаженням, а також знижує вагу загальної конструкції, надаючи впевненості при агресивному катанні.
   Колеса діаметром 110 мм, оптимальні і універсальні, поєднують міцність, плавність ходу і накат. Вони виконані на кованій алюмінієвій маточині з використанням зносостійкого поліуретанового покриття жорсткістю 88А, що забезпечує високий рівень зчеплення і контролю. Якісні підшипники класу АВЕС 9 мають можливість обслуговування, за рахунок знімних пиляків.
   Ножна Гальмівна система представлена у вигляді заднього крила з легованої сталі з нейлоновою накладкою.

   Характеристики:


   Компресія: IHC
   Колір: Неохром
   Вік: 8+
   Зростання (см): 125-165
   Максимальне навантаження (кг): 100 кг
   Матеріал платформи: Алюміній 7003 T6
   Довжина (см): 69
   Висота керма від підлоги (см): 87
   Довжина деки (см): 51.5
   Ширина деки (см): 12
   Вага виробу (Нетто) кг: 3.7
   Об'єм упаковки (м.куб): 0.0554
   Тип / матеріал коліс: PU 88A
   Розмір коліс: 110 мм
   Вага в коробці (Брутто) кг: 4.9
   Розмір упаковки (см): 71. 5х62х12. 5
   Діаметр керма (мм): 31.8
   Висота керма від деки (см): 80
   Габарити керма (см): 63х57
   Простір для ніг (см): 37
   HIPE
   250159

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Самокат трюковий Hipe H11 Neo-chrome

   16 інших продуктів у цій же категорії:

   Самокат трюковий Hipe H11 Neo-chrome

   5 168 грн