By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Самокат дитячий RoyalBaby OFFICIAL UA, червоний
 • Новий товар
Review (0)
1 215 грнЦіна
Хомут на кермо для трюкового самоката Hipe LMT71 (SCS), neo-blue
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H9 Black / BlackСамокат трюковий Hipe H9 Black / Black
 • Новий товар
Review (0)
7 641 грнЦіна
Осі для колеса самоката Tempish Wheel 94x8mm set (2 pcs)
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)
 • Новий товар
Review (0)
6 831 грнЦіна
 • Новий товар

  Сідло XLC Travelle II, unisex, чорне, 275x148 мм, 405 гр.

  Review (0)
  1 320 грн
  сідло XLC Travelle II, unisex - комфортне трекінгове сідло (Unisex). Спеціально розроблено для міських і трекінгових велосипедів.
  In Stock 1000 Available items
  кількість:

   сідло XLC Travelle II, unisex - комфортне трекінгове сідло (Unisex). Спеціально розроблено для міських і трекінгових велосипедів. 

   Максимальний комфорт забезпечує спеціальна гумова вставка D2, гелевий анатомічний, амортизуючий наповнювач сідла, а також ергономічний виріз, який розташований в центральній частині сідла, він в свою чергу знижує тиск на судини в області промежини. Зовнішня обшивка виконана з міцного зносостійкого вінілу з отворами для вентиляції. Хромолеві рамки сідла мають високу міцність і жорсткість, а нанесена на них шкала дозволить швидко і легко налаштувати зручне положення. 

   Для додаткової безпеки в темний час доби, на задню частину нанесений світловідбиваючий логотип компанії. 

   Оббивка сідла виконана з м'якого але при цьому водонепроникного матеріалу, завдяки йому воно не буде промокати, що дозволить велосипедисту впевнено почувати себе в будь-яку погоду.

   Характеристики:

   • призначення: місто, трекінг,
   • Стать: Унісекс,
   • Матеріал: вініл, гель, гума, сталь (CroMo),
   • Вага: 405 г.
   особливості:
   • Ергономічний виріз,
   • комфортна форма,
   • зносостійка обшивка,
   • Віброгасні гумові вставки D2,
   • світловідбиваючі елементи,
   • міцні хромолеві рамки зі шкалою для точного регулювання,
   • анатомічний гелевий наповнювач.

   технології:


   XLC Unisex. Профілі сідел XLC були розроблені для особливих анатомічних вимог чоловіків і жінок.  Відстань між сідничними кістками у жінок становить близько 130 мм, у чоловіків - близько 117 мм.крім того, генітальні зони у чоловіків і жінок абсолютно різні.  З цієї причини спеціальні дамські сідла XLC ширше і коротше, ніж чоловічі.  Є дві області застосування, для яких XLC виробляє сідла, які підходять як для чоловіків, так і для жінок. По-перше, спортивні сідла, так як вимоги та побажання чоловіків і жінок в цій області дуже схожі.  Існує великий вибір спеціальних MTB і гоночних сідел для жінок, але багато жінок вважають за краще чоловічі сідла MTB.  По-друге, тут дуже зручні сідла для міських і комфортних велосипедів.  Ці унісекс-сідла дуже великі, і їх м'які прокладки підходять як для жінок, так і для чоловіків.

   XLC Sitting Position Sport.при розробці сідел ХLC спочатку враховувалося призначення, і отже, посадка велосипедиста була на передньому плані. Так як місце для сидіння в кінцевому підсумку визначає форму і прокладку сідла.  Сідельні конструкції спортивних сідел XLC ідеально підходять для спортивної їзди, коли верхня частина тіла нахилена приблизно на 15 ° вперед.  Ці сідла в основному використовуються для MTB, кросових і дорожніх велосипедів.

   XLC Gel padding. Гелева прокладка-це найкраще рішення для велосипедних сідел.  Він поглинає вібрації і удари, звільняючи руки, руки і плечі. Завдяки природній анатомічній адаптації вага велосипедиста рівномірно розподіляється на всі точки тиску завдяки гнучкості гелю.


   XLC D2 Base. У корпус сідла XLC D2 Base з оптимізованою вагою вбудовані гумові вставки, які оптимізують згинальні властивості сідла в основі, а не тільки в набиванні.  Вкладиші D2 Base розташовані точно в анатомічно необхідних точках тиску сідла і забезпечують разом з набиванням максимальний комфорт.

   XLC Saddle frame with scale. Шкала на базовій рамці показує діапазон, в межах якого опора сидіння може бути прикріплена до підсідельного штирю.  Крім того, вона допомагає налаштувати ваше положення при їзді.

   XLC Reflective Stripes світловідбиваючі смуги здатні відбивати світло фар автомобілів, вуличного і дорожнього освітлення, забезпечуючи безпеку при русі в трафіку. Рефлектив включає до свого складу мікроскопічні металізовані кульки зі спеціальним полімером, які наносяться на тканину, в подальшому рефлектив стійкий до зовнішніх впливів і легко очищається. 

   XLC Vacuum Cover-термін вакуум або м'яка обкладинка означає сідельну тканину, яка виготовляється за допомогою спеціальних процесів, і крім того, вона на 100% водонепроникна. Гнучкий Верхній матеріал податливий, а розбризкується вода легко витікає з мікроскопічно тонкої текстурованої поверхні.

   XLC Zone Сut - ергономічний відступ в набиванні сідла. Це поглиблення зменшує навантаження на пахову зону, таким чином уникаючи надлишкового тиску на нерви і кровоносні судини, досягається набагато більш високого комфорту при їзді, що є великим плюсом, особливо в тривалих поїздках.

   XLC
   2502038500

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Сідло XLC Travelle II, unisex, чорне, 275x148 мм, 405 гр.

   16 інших продуктів у цій же категорії:

   Сідло XLC Travelle II, unisex, чорне, 275x148 мм, 405 гр.

   1 320 грн