By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Самокат дитячий RoyalBaby OFFICIAL UA, червоний
 • Новий товар
Review (0)
1 215 грнЦіна
Хомут на кермо для трюкового самоката Hipe LMT71 (SCS), neo-blue
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H9 Black / BlackСамокат трюковий Hipe H9 Black / Black
 • Новий товар
Review (0)
7 641 грнЦіна
Осі для колеса самоката Tempish Wheel 94x8mm set (2 pcs)
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)
 • Новий товар
Review (0)
6 831 грнЦіна
 • Новий товар

  Сідло XLC SA-A24 All Season, чорне, Unisex, 260x200mm, 695гр.

  Review (0)
  1 667 грн
  XLC SA-A24 - комфортне сідло, призначене для використання на міських і круїзних велосипедах. За своєю геометрії підходить як чоловікам так і жінкам.
  In Stock 1000 Available items
  кількість:

   XLC SA-A24 - комфортне сідло, призначене для використання на міських і круїзних велосипедах. За своєю геометрії підходить як чоловікам так і жінкам. Бічні протектори встановлені на сідло захищають покриття від пошкоджень при падіннях або притуленні велосипеда до стіни.

   Покриття сідла з вінілової тканини м'яке і 100% водонепроникне, що додає комфорту і позбавляє від неприємного почуття вологи під час поїздок в мокру погоду.

   Якісна гелева прокладка пом'якшує посадку, і надає зручності при їзді. Дану прокладку видно через спеціальне 'віконце' зроблене в покритті.

   Характеристики:

   • призначення: місто, Треккиинг,
   • Матеріал амортизації: гелеві вставки,
   • Матеріал рами: Сталь або алюміній?
   • Матеріал Покриття: Вініл,
   • Вага: 695 г.

   технології:


   XLC Sitting Position Urban - при розробці сідла спочатку бажана область застосування знаходяться на першому місці. Тому що місце для сидіння в кінцевому підсумку визначає форму і підкладку для недавно розробленого сідла. Конструкція особливо підходить для вертикального положення сидячи, коли верхня частина тіла не нахилена. Цей вид посадки особливо популярний серед міських і комфортних велосипедів.

   XLC Unisex.профілі сідел XLC були розроблені для особливих анатомічних вимог чоловіків і жінок.  Відстань між сідничними кістками у жінок становить близько 130 мм, у чоловіків - близько 117 мм.крім того, генітальні зони у чоловіків і жінок абсолютно різні.  З цієї причини спеціальні дамські сідла XLC ширше і коротше, ніж чоловічі.  Є дві області застосування, для яких XLC виробляє сідла, які підходять як для чоловіків, так і для жінок. По-перше, спортивні сідла, так як вимоги та побажання чоловіків і жінок в цій області дуже схожі.  Існує великий вибір спеціальних MTB і гоночних сідел для жінок, але багато жінок вважають за краще чоловічі сідла MTB.  По-друге, тут дуже зручні сідла для міських і комфортних велосипедів.  Ці унісекс-сідла дуже великі, і їх м'які прокладки підходять як для жінок, так і для чоловіків.

   XLC Gel padding. гелева прокладка-це найкраще рішення для велосипедних сідел.  Він поглинає вібрації і удари, звільняючи руки, руки і плечі. Завдяки природній анатомічній адаптації вага велосипедиста рівномірно розподіляється на всі точки тиску завдяки гнучкості гелю.


   XLC side Protector- система бічного захисту сідел запобігає пошкодження країв, які можуть статися при падінні або притуленні до стін.

   XLC Vacuum Cover - термін вакуум або м'яка обкладинка означає сідельну тканину, яка виготовляється за допомогою спеціальних процесів, і крім того, вона на 100% водонепроникна. Гнучкий Верхній матеріал податливий, а розбризкується вода легко витікає з мікроскопічно тонкої текстурованої поверхні.

   XLC Saddle frame with scale. Шкала на базовій рамці показує діапазон, в межах якого опора сидіння може бути прикріплена до підсідельного штирю.  Крім того, вона допомагає налаштувати ваше положення при їзді.

   XLC Steel saddle frame - сідла, помічені даним знаком, мають міцну сталеву опорну раму. Ця сталева рама важче, але її ціна нижча і вона дуже довговічна. Вигідна альтернатива для велосипедів, в яких вага не має значення.

   XLC
   2502035300

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Сідло XLC SA-A24 All Season, чорне, Unisex, 260x200mm, 695гр.

   16 інших продуктів у цій же категорії:

   Сідло XLC SA-A24 All Season, чорне, Unisex, 260x200mm, 695гр.

   1 667 грн