By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Самокат дитячий RoyalBaby OFFICIAL UA, червоний
 • Новий товар
Review (0)
1 215 грнЦіна
Хомут на кермо для трюкового самоката Hipe LMT71 (SCS), neo-blue
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H9 Black / BlackСамокат трюковий Hipe H9 Black / Black
 • Новий товар
Review (0)
7 641 грнЦіна
Осі для колеса самоката Tempish Wheel 94x8mm set (2 pcs)
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)
 • Новий товар
Review (0)
6 831 грнЦіна
 • Новий товар

  Насос велосипедний Birzman The Pump with Snap-It Pro Напольний

  Review (0)
  3 560 грн
  Birzman The Pump with Snap-It Pro - високоякісний підлоговий велосипедний насос від знаменитого світового бренду. Виконаний з використанням сучасних технологій, що надають гідні характеристики і комфорт.
  In Stock 1000 Available items
  кількість:

   Birzman The Pump with Snap-It Pro - високоякісний підлоговий велосипедний насос від знаменитого світового бренду. Виконаний з використанням сучасних технологій, що надають гідні характеристики і комфорт. Насос підходить для використання як в домашніх умовах, так і в майстерні і має робочий тиск до 220 psi (14,97 Атм).
   Основною перевагою даної моделі є його технологічна головка клапана Snap-It Pro, яка зроблена спеціально для гоночних клапанів, щоб запобігти викиду під високим тиском. Його можна швидко надіти на клапан типу Presta і за допомогою випускного клапана на задній частині головки насоса можна легко та швидко відрегулювати тиск, якщо ви надто сильно накачали шину.


   Другою особливістю можна відзначити вбудований манометр з подвійною шкалою значень. Перша шкала відповідає за показники фунтів-сили на квадратний дюйм (psi), а друга за показники Bar, які зовсім не багато відрізняються від показників атмосфер.
   Також системою передбачена кнопка скидання тиску (CAD), яка дозволяє ідеально відрегулювати тиск в колесах, під певні вимоги як райдера, так і виробника покришок.
   Ручка насоса виконана в класичному стилі, а матеріалом для неї є покрите лаком дерево. Стійка та циліндр виконані з легкого та міцного алюмінію, обробленого на верстатах CNC. Завдяки такій обробці виріб не має зварних швів, оскільки виконаний із цільної заготовки. Такий підхід також знижує підсумкову вагу конструкції.
   Технології:

   CAD-System - система контролю відповідає за спуск повітря. Після підключення головки клапана до ніпеля, просто натисніть на спеціальну кнопку для скидання тиску.

   Birzman
   BM22-SP-S-WD

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Насос велосипедний Birzman The Pump with Snap-It Pro Напольний

   16 інших продуктів у цій же категорії:

   Насос велосипедний Birzman The Pump with Snap-It Pro Напольний

   3 560 грн