By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Самокат дитячий RoyalBaby OFFICIAL UA, червоний
 • Новий товар
Review (0)
1 215 грнЦіна
Хомут на кермо для трюкового самоката Hipe LMT71 (SCS), neo-blue
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H9 Black / BlackСамокат трюковий Hipe H9 Black / Black
 • Новий товар
Review (0)
7 641 грнЦіна
Осі для колеса самоката Tempish Wheel 94x8mm set (2 pcs)
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)
 • Новий товар
Review (0)
6 831 грнЦіна
 • Новий товар

  Насос велосипедний Birzman The Pump with Halo E

  Review (0)
  1 638 грн
  BIRZMAN The Pump with Halo E - високоякісний підлоговий насос від знаменитого світового бренду, який відповідає багатьом планкам якості і комфорту. Модель підійде для будь-яких потреб в роботі з насосом, але в першу чергу він спрямований на обслуговування велосипедних коліс в домашніх умовах.
  In Stock 1000 Available items
  кількість:

   BIRZMAN The Pump with Halo E < / B > - високоякісний підлоговий насос від знаменитого світового бренду, який відповідає багатьом планкам якості і комфорту. Модель підійде для будь-яких потреб в роботі з насосом, але в першу чергу він спрямований на обслуговування велосипедних коліс в домашніх умовах.
   У моделі є все, що потрібно захопленому велосипедисту. Універсальна головка, міцні матеріали, робота з високим тиском, великі обсяги. Всі ці переваги роблять його ідеальним варіантом для будь-якого райдера!
   Основною особливістю, а також нововведенням компанії, є інноваційна головка клапана - Halo. Вона обладнана ергономічним важелем, який легко підготувати до використання, просто витягнувши його з пазів. На відміну від стандартних насосів з уже звичними важелями, в яких потрібно притискати насос до ніпеля однією рукою, а другий - тягнути важіль вгору, нова головка має реверсивну дію, завдяки якому все можна здійснити однією рукою. Просто притисніть насос до ніпеля і замкніть великим пальцем. Додатковий плюс такого підходу-це інтуїтивно зрозуміле використання. Зверніть увагу, що деякі конструкції моделей від інших виробників занадто тугі в роботі і можуть прищемити палець під час використання, але в даному насосі це виключено.
   Головка сумісна з усіма поширеними видами клапанів, а саме: Presta, Dunlop і Schrader. Один отвір відповідає за перші два стандарти, а друге за автомобільний. Ергономічна ручка грубої форми надійно утримується руками і не вислизає з рук. Широка металева триніжна основа, покрита полімером, підвищує стійкість конструкції під час активного використання. Вище Триноги розташований манометр. Він досить великий і на ньому з легкістю можна розгледіти всі значення.
   Сам циліндр схильний до CNC обробці на спеціальному верстаті. Така обробка робить можливим виконання якісних і високоточних виробів з цільної заготовки. Це дозволяє знизити загальну вагу виробу без втрати міцності.

   Рік 2021
   Колір Сірий, Чорний
   Категорія Підлогові насоси
   Тип ніпелю Presta/Schrader/Dunlop
   Манометр З манометром
   Матеріал корпусу Алюміній
   Матеріал ручки Пластмаса
   Birzman
   BM20-HALO-S-HP

   Технічний паспорт

   Колір
   Сірий, Чорний
   Рік
   2021
   Матеріал корпусу
   Алюміній
   Тип ніпелю
   Presta/Schrader/Dunlop
   Категорія
   Підлогові насоси
   Манометр
   З манометром
   Матеріал ручки
   Пластмаса

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Насос велосипедний Birzman The Pump with Halo E

   16 інших продуктів у цій же категорії:

   Насос велосипедний Birzman The Pump with Halo E

   1 638 грн