By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Самокат дитячий RoyalBaby OFFICIAL UA, червоний
 • Новий товар
Review (0)
1 215 грнЦіна
Хомут на кермо для трюкового самоката Hipe LMT71 (SCS), neo-blue
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H9 Black / BlackСамокат трюковий Hipe H9 Black / Black
 • Новий товар
Review (0)
7 641 грнЦіна
Осі для колеса самоката Tempish Wheel 94x8mm set (2 pcs)
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)
 • Новий товар
Review (0)
6 831 грнЦіна
 • Новий товар

  Степпер для фізичної реабілітації Spirit PT 4.0 S

  Review (0)
  268 714 грн
  Spirit PT 4.0S Степпер для реабілітації виробництва відомої компанії Spirit спеціально розроблений для людей з неврологічними проблемами, для відновлення пацієнтів після інсульту і паралічу, переломів нижніх кінцівок. Він ідеально підійде для тих, кому необхідно відновити м'язовий тонус, поліпшити фізичний стан.
  In Stock 1000 Available items
  кількість:

   Spirit PT 4.0S


   Степпер для реабілітації виробництва відомої компанії Spirit спеціально розроблений для людей з неврологічними проблемами, для відновлення пацієнтів після інсульту і паралічу, переломів нижніх кінцівок. Він ідеально підійде для тих, кому необхідно відновити м'язовий тонус, поліпшити фізичний стан.

   Модель Spirit PT 4.0 S призначена насамперед для використання в медичних установах, реабілітаційних центрах і в геріартричних установах. Відзначена медичним сертифікатом відповідно до CE 93/42>

   • Спеціальна конструкція напів-рикамбент, завдяки напівлежачому положенню на тренажері, знижує навантаження на стегна, коліна і щиколотки, забезпечуючи при цьому повноцінні тренування.
   • ергономічне сидіння, регульована глибина кроку від 2,54 до 31,75 см, що підтримують рукоятки регульованої довжини підійдуть користувачам різного віку і рівня рухливості, в т.ч. літнім людям з обмеженою рухливістю і спортсменам, що проходять курс відновлення після травми. Розташування рукояток можна змінювати для тренування тільки верхньої, тільки нижньої або обох частин тіла.
   • однаковий опір для рук і ніг 1: 1, що дозволяє сильнішій руці або нозі допомагати слабшій руці/нозі, забезпечить можливість ефективно тренуватися широкому колу, в т.ч. і користувачам з нерівномірно розвиненими руками/ногами.
   • зручна в обслуговуванні і в користуванні система магнітного опору знижує потребу в плановому технічному обслуговуванні, оскільки гальмівні колодки, що створюють нагрів і тертя на маховику, відсутні. Рух педалей плавне і тихе. Опір можна точно встановити в діапазоні від 5 до 750 Вт.
   • Інтуїтивно зрозумілий, легко читається дисплей. Світлодіодна консоль оснащена великим, легко читається матричним дисплеєм, двома панелями в нижній частині і однієї - у верхній частині і відображає ряд індикаторів, активованих при виборі відповідної програми, включаючи час, швидкість, глибину кроку, кількість кроків, зусилля, калорії, MET, пульс, рівень опору, симетрію і силу тиску.
   • Доступно кілька стандартних і настроюються індивідуальних програм, підлаштовуються під параметри користувачів. Введення таких даних, як вага, вік і стать, надає можливість урізноманітнити тренування для максимально ефективного відновлення: призначена для користувача, Ручна, пагорби, високогір'я, інтервальна, пульсозавісімая, ЧСС 65 %, ЧСС 80 %, ЧСС інтервальна
   • Програма МЕТ, заснована на заданому цільовому значенні MET, автоматично регулює робоче навантаження або швидкість / нахил обладнання, щоб гарантувати, що пацієнт постійно працює із заданими значеннями МЕТ, при цьому звільняючи пацієнта від постійного коригування своїх зусиль.
   • програма з підтримкою значення пульсу в обраному діапазоні доступна одним натисканням кнопки. Медичний персонал вибирає потрібний діапазон ЧСС, а програма автоматично налаштує швидкість, щоб значення пульсу пацієнта залишалося в рамках цього діапазону.
   • Степпер має сучасний користувальницький інтерфейс і Bluetooth. Значення пульсу можна відстежувати в режимі реального часу. Сенсорні датчики вимірювання пульсу розташовані на ергономічних рукоятках + телеметрія(сумісність з нагрудними датчиками Polar).внутрішня цифрова система вимірювання пульсу має високу завадостійкість.

   Документи

   CE_Certificate_-_Bike_Stepper 541 кб
   Загальні
   Діапазон швидкості від 10 до 210 кроків/хв
   Рівні навантаження 20
   Тип навантаження Магнітна
   Регулювання навантаження Електронна
   Максимальна вага користувача 180 кг
   Консоль
   Дисплей Матричний LED дисплей
   Показники дисплея Швидкість, Час, Калорії, Частота серцевих скорочень (Пульс), Кількість кроків, Метаболічний еквівалент (МЕТ), Рівень опору (Вт, W), Зусилля, Симетрія та сила тиску, Глибина кроку
   Програми користувальницька, Ручна, пагорби, високогір'я, інтервальна, пульсозалежна, ЧСС 65 %, ЧСС 80 %, ЧСС інтервальна
   Особливості
   Ключові Вентилятор, Сумісність із дистанційним пульсометром, Контактний вимір пульсу, Bluetooth, Регулювання навантаження
   Гарантія
   Загальна 1 рік
   Spirit
   FR800

   Технічний паспорт

   Загальна
   1 рік
   Дисплей
   Матричний LED дисплей
   Максимальна вага користувача
   180 кг
   Рівні навантаження
   20
   Тип навантаження
   Магнітна
   Регулювання навантаження
   Електронна
   Ключові
   Вентилятор, Сумісність із дистанційним пульсометром, Контактний вимір пульсу, Bluetooth, Регулювання навантаження
   Показники дисплея
   Швидкість, Час, Калорії, Частота серцевих скорочень (Пульс), Кількість кроків, Метаболічний еквівалент (МЕТ), Рівень опору (Вт, W), Зусилля, Симетрія та сила тиску, Глибина кроку
   Програми
   користувальницька, Ручна, пагорби, високогір'я, інтервальна, пульсозалежна, ЧСС 65 %, ЧСС 80 %, ЧСС інтервальна
   Діапазон швидкості
   від 10 до 210 кроків/хв

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Степпер для фізичної реабілітації Spirit PT 4.0 S

   8 інших продуктів у цій же категорії:

   Степпер для фізичної реабілітації Spirit PT 4.0 S

   268 714 грн