By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Самокат дитячий RoyalBaby OFFICIAL UA, червоний
 • Новий товар
Review (0)
1 215 грнЦіна
Хомут на кермо для трюкового самоката Hipe LMT71 (SCS), neo-blue
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H9 Black / BlackСамокат трюковий Hipe H9 Black / Black
 • Новий товар
Review (0)
7 641 грнЦіна
Осі для колеса самоката Tempish Wheel 94x8mm set (2 pcs)
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)
 • Новий товар
Review (0)
6 831 грнЦіна
 • Новий товар

  Горизонтальний велотренажер для фізичної реабілітації Spirit PT 4.0 R

  Review (0)
  151 605 грн
  Spirit PT 4.0R Вертикальний велотренажер для реабілітації виробництва відомої компанії Spirit спеціально розроблений для людей з неврологічними проблемами, для відновлення пацієнтів після інсульту і паралічу, переломів нижніх кінцівок. Він ідеально підійде для тих, кому необхідно відновити м'язовий тонус, поліпшити фізичний стан.
  In Stock 1000 Available items
  кількість:

   Spirit PT 4.0R


   Вертикальний велотренажер для реабілітації виробництва відомої компанії Spirit спеціально розроблений для людей з неврологічними проблемами, для відновлення пацієнтів після інсульту і паралічу, переломів нижніх кінцівок. Він ідеально підійде для тих, кому необхідно відновити м'язовий тонус, поліпшити фізичний стан.

   Модель PT 4.0 R Ідеально підходить для пацієнтів з різним рівнем мобільності, щоб допомогти відновити рухливість і привести в тонус м'язи нижньої частини тіла. Велотренажер оснащений регульованими ручкою і сидінням для ефективного відновлення з максимальним комфортом. крім функцій для підвищення комфорту 4.0 R забезпечує правильне напівлежаче положення для тренування користувачів з будь-яким рівнем рухливості без зайвих навантажень.

   Модель Spirit PT 4.0 R призначена насамперед для використання в медичних установах, реабілітаційних центрах і в геріартричних установах. Відзначена медичним сертифікатом відповідно до CE 93/42>

   • ефективність і комфорт. Плавний рух педалей і регулювання під зріст пацієнта. Додаткова стабільність під час тренування. Положення рукоятки можна регулювати в горизонтальній площині для зручності хвата при тренуванні в будь-якому положенні. Верхня частина рукоятки вигнута для мінімального навантаження на передпліччя.
   • простий початок і закінчення тренування. Для оптимального позиціонування і комфортного тренування м'яке сидіння великого розміру можна рухати вперед/назад, повертати і нахиляти під потрібним кутом. Широкий набір можливостей регулювання дозволяє налаштувати його під індивідуальні параметри користувача.
   • для зручного розташування стоп при кругових рухах педалі мають кут нахилу всередину 2 градуси і забезпечують оптимальну біомеханіку.
   • самостійне генерування потужності дозволяє розміщувати 4.0 R в будь-якому комерційному або медичному приміщенні. Функція енергозбереження відповідає європейським стандартам CE і EN957 для екологічно чистих установ.
   • зручна в обслуговуванні і в користуванні система магнітного опору знижує потребу в плановому технічному обслуговуванні, оскільки гальмівні колодки, що створюють нагрів і тертя на маховику, відсутні. Рух педалей плавне і тихе. Опір можна точно встановити в діапазоні від 5 до 750 Вт.
   • інтуїтивно зрозумілий, легко читається дисплей. Світлодіодна консоль оснащена великим матричним дисплеєм з безліччю індикаторів, які в режимі реального часу відображають час, швидкість, кількість кроків, зусилля, калорії, MET, пульс.
   • Доступно кілька стандартних і настроюються індивідуальних програм, підлаштовуються під параметри користувачів. Введення таких даних, як вага, вік і стать, надає можливість урізноманітнити тренування для максимально ефективного відновлення: Ручна, пагорби, високогір'я, інтервальна, пульсозавісімая.
   • Програма МЕТ, заснована на заданому цільовому значенні MET, автоматично регулює робоче навантаження або швидкість / нахил обладнання, щоб гарантувати, що пацієнт постійно працює із заданими значеннями МЕТ, при цьому звільняючи пацієнта від постійного коригування своїх зусиль.
   • Програма з підтримкою значення пульсу в обраному діапазоні доступна одним натисканням кнопки. Медичний персонал вибирає потрібний діапазон ЧСС, а програма автоматично налаштує швидкість, щоб значення пульсу пацієнта залишалося в рамках цього діапазону.
   • Велотренажер має сучасний користувальницький інтерфейс і Bluetooth. Значення пульсу можна відстежувати в режимі реального часу. сенсорні датчики вимірювання пульсу розташовані на ергономічних рукоятках + телеметрія (сумісність з нагрудними датчиками Polar).внутрішня цифрова система вимірювання пульсу має високу завадостійкість.

   Документи

   CE_Certificate_-_Bike_Stepper 541 кб
   Загальні
   Вага 82 кг
   Рівні навантаження 40
   Тип навантаження Магнітна
   Регулювання навантаження Електронна
   Максимальна вага користувача 159 кг
   Консоль
   Дисплей Матричний LED дисплей
   Показники дисплея Швидкість, Час, Калорії, Частота серцевих скорочень (Пульс), Кількість кроків, Метаболічний еквівалент (МЕТ), Рівень опору (Вт, W), Зусилля, Симетрія та сила тиску, Глибина кроку
   Програми користувальницька, Ручна, пагорби, високогір'я, інтервальна, ізокінетика, пульсозалежна і симетрія
   Особливості
   Ключові Сумісність із дистанційним пульсометром, Контактний вимір пульсу, Регулювання навантаження
   Гарантія
   Загальна 1 рік
   Spirit
   RS8200

   Технічний паспорт

   Загальна
   1 рік
   Вага
   82 кг
   Дисплей
   Матричний LED дисплей
   Максимальна вага користувача
   159 кг
   Рівні навантаження
   40
   Тип навантаження
   Магнітна
   Регулювання навантаження
   Електронна
   Ключові
   Сумісність із дистанційним пульсометром, Контактний вимір пульсу, Регулювання навантаження
   Показники дисплея
   Швидкість, Час, Калорії, Частота серцевих скорочень (Пульс), Кількість кроків, Метаболічний еквівалент (МЕТ), Рівень опору (Вт, W), Зусилля, Симетрія та сила тиску, Глибина кроку
   Програми
   користувальницька, Ручна, пагорби, високогір'я, інтервальна, ізокінетика, пульсозалежна і симетрія

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Горизонтальний велотренажер для фізичної реабілітації Spirit PT 4.0 R

   8 інших продуктів у цій же категорії:

   Горизонтальний велотренажер для фізичної реабілітації Spirit PT 4.0 R

   151 605 грн