By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Самокат дитячий RoyalBaby OFFICIAL UA, червоний
 • Новий товар
Review (0)
1 215 грнЦіна
Хомут на кермо для трюкового самоката Hipe LMT71 (SCS), neo-blue
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H9 Black / BlackСамокат трюковий Hipe H9 Black / Black
 • Новий товар
Review (0)
7 641 грнЦіна
Осі для колеса самоката Tempish Wheel 94x8mm set (2 pcs)
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)
 • Новий товар
Review (0)
6 831 грнЦіна
 • Новий товар

  Бігова доріжка для фізичної реабілітації Spirit PT 4.0 T

  Review (0)
  324 194 грн
  Spirit PT 4.0T Бігова доріжка для реабілітації виробництва відомої компанії Spirit спеціально розроблена для людей з неврологічними проблемами, для відновлення пацієнтів після інсульту і паралічу, переломів нижніх кінцівок. Вона ідеально підійде для тих, кому необхідно відновити м'язовий тонус, поліпшити фізичний стан або знову почати ходити.
  In Stock 1000 Available items
  кількість:

   Spirit PT 4.0T


   Бігова доріжка для реабілітації виробництва відомої компанії Spirit спеціально розроблена для людей з неврологічними проблемами, для відновлення пацієнтів після інсульту і паралічу, переломів нижніх кінцівок. Вона ідеально підійде для тих, кому необхідно відновити м'язовий тонус, поліпшити фізичний стан або знову почати ходити.

   Модель Spirit PT 4.0 T призначена насамперед для використання в медичних установах, реабілітаційних центрах і в геріартричних установах. Відзначена медичним сертифікатом відповідно до CE 93/42>
   Повна регулювання. Індивідуальні програми тренувань.
   • паралельні поручні розташовуються по всій довжині деки, завдяки чому пацієнти відчувають себе впевнено і комфортно, використовуючи її для відновлення своєї фізичної рухливості.
   • інтуїтивно зрозумілий, легко читається дисплей. Світлодіодна консоль оснащена великим, легко читаним матричним дисплеєм і дозволяє контролювати ряд показань, що використовуються для тестування стану організму людини, таких як протокол Геркіна, п'ятикілометровий тест і ін., включаючи MET, симетрію, частоту і довжину кроку, кількість кроків і швидкість.
   • Доступно кілька стандартних і настроюються індивідуальних програм, підлаштовуються під параметри користувачів. Введення таких даних, як вага, вік і стать, надає можливість урізноманітнити тренування для максимально ефективного відновлення.
   • збір даних про тренування пацієнта. Дані про тренування можна завантажити безпосередньо на комп'ютер через USB-з'єднання. Порт USB також дозволяє заряджати мобільні телефони.
   • Програма МЕТ, заснована на заданому цільовому значенні MET, автоматично регулює робоче навантаження або швидкість / нахил обладнання, щоб гарантувати, що пацієнт постійно працює із заданими значеннями МЕТ, при цьому звільняючи пацієнта від постійного коригування своїх зусиль.
   • доріжка має низький профіль (24 см), завдяки чому на неї зручно заходити навіть маломобільним пацієнтам і сходити з неї. Ідеальне рішення для тих, кому складно робити великі кроки, наприклад людям з порушеннями балансу, малою рухливістю, а також літнім людям.
   • Два мотора для імітації сходження і спуску: один в передній і один в задній частині деки, дозволяють медичному персоналу симулювати ходьбу зі сходженням і спуском, задіюючи різні групи м'язів і сухожилля, на відміну від ходьби по рівній поверхні. Нахил і спуск регулюється з кроком 0,5 відсотка для точного налаштування Програми.
   • Полотно і дека не вимагають особливого догляду. Широке покриття деки площею 22 x 60' (56 x 153 см) змащується автоматично, мінімізуючи обслуговування.
   • потужний мотор збільшеного ресурсу потужністю 4 кінські сили розганяється від 0,5 до 20 км/ч.Точна настройка швидкості дозволяє використовувати тренажер пацієнтам різного віку і рівнів рухливості.
   • програма вимірює довжину кроку правої і лівої ніг. Медичний персонал, який працює з пацієнтами з порушеннями ходи, зможе документувати довжину кроку лівої і правої ніг для відстеження прогресу, використовуючи графічні і числові дані на дисплеї для точного порівняння.
   • полотно доріжки має функцію підйому до 15 градусів.
   • зносостійке полотно, виготовлене за запатентованою технологією, пом'якшує жорсткість кроку, що особливо важливо для людей з ураженнями суглобів. Також є додаткова амортизація, що усуває віддачу від кроку.
   • великий зручний ключ безпеки прикріплюється до одягу, забезпечуючи екстрену зупинку при видаленні пацієнта від фронтального поручня.

   Документи

   CE_Certificate_Spirit PT 4.0 T 532,8 кб
   Загальні
   Вага 174 кг
   Двигун 4 к. с.
   Тип рами Нескладна
   Кут нахилу 0-15%, з кроком 0,5%
   Спосіб регулювання нахилу Електричний
   Швидкість 0,5 - 20 км / год
   Максимальна вага користувача 200 кг
   Фактичний розмір бігової поверхні 56 x 153 см
   Особливості
   Ключові Вентилятор
   Габарити
   Габарити 213 x 144 x 140 см
   Гарантія
   Загальна 1 рік
   Spirit
   ST8700

   Технічний паспорт

   Загальна
   1 рік
   Габарити
   213 x 144 x 140 см
   Вага
   174 кг
   Двигун
   4 к. с.
   Максимальна вага користувача
   200 кг
   Ключові
   Вентилятор
   Тип рами
   Нескладна
   Кут нахилу
   0-15%, з кроком 0,5%
   Спосіб регулювання нахилу
   Електричний
   Фактичний розмір бігової поверхні
   56 x 153 см
   Швидкість
   0,5 - 20 км / год

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Бігова доріжка для фізичної реабілітації Spirit PT 4.0 T

   8 інших продуктів у цій же категорії:

   Бігова доріжка для фізичної реабілітації Spirit PT 4.0 T

   324 194 грн