By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Самокат дитячий RoyalBaby OFFICIAL UA, червоний
 • Новий товар
Review (0)
1 215 грнЦіна
Хомут на кермо для трюкового самоката Hipe LMT71 (SCS), neo-blue
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H9 Black / BlackСамокат трюковий Hipe H9 Black / Black
 • Новий товар
Review (0)
7 641 грнЦіна
Осі для колеса самоката Tempish Wheel 94x8mm set (2 pcs)
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)
 • Новий товар
Review (0)
6 831 грнЦіна
 • Новий товар

  Верхня тяга IMPULSE Classic Lat Pulldown

  Review (0)
  72 954 грн
  Тренажер IMPULSE> Професійний тренажер - верхня тяга Impulse йде в ногу з часом і повністю оновлює лінію професійних тренажерів лінії Master IF. Успадкувавши переваги, визнані клієнтами в попередниці, оновлена лінія задовольняє вимогливі комерційні вимоги і пропонує добре збалансований за складом повний функціональний пакет, простий в обслуговуванні і недорогий.
  In Stock 1000 Available items
  кількість:

   Тренажер IMPULSE>
   Професійний тренажер - верхня тяга

   Impulse йде в ногу з часом і повністю оновлює лінію професійних тренажерів лінії Master IF. Успадкувавши переваги, визнані клієнтами в попередниці, оновлена лінія задовольняє вимогливі комерційні вимоги і пропонує добре збалансований за складом повний функціональний пакет, простий в обслуговуванні і недорогий.


   Рестайлінг торкнувся екстер'єр тренажера, ваговий стек, рукояті і обшивку м'яких деталей.
   Оптимізація конструкції шківа і підшипника забезпечує більш точний вихідний коефіцієнт сили і тривалий термін служби троса. Всі тренажери пройшли тест на міцність і довговічність - використання більше 250000 разів. Більшість сидінь регулюються і оснащені гідравлічною системою підйому для зручності регулювання. Тренажери IMPULSE>

   особливості тренажера:

   • Конструктив тренажерів оновленої лінії з лаконічним, презентабельним і функціональним дизайном виготовлений з високоякісних прямокутних плоскошовних трубних профілів 50 * 100 мм товщиною 2,5 мм.
   • Високоточна роботизована технологія зварювання.
   • Інноваційна порошкове фарбування рами з попередньою піскоструминною обробкою металу значно покращує зчіплюваність металу з лакофарбовим покриттям. Стійка до подряпин поверхня завдяки подвійному електростатичному порошковому покриттю не вимагає обслуговування.
   • Комфорт і ефективність тренувань з урахуванням біомеханіки людини. Точно розраховане рух троса, положення шківа і підшипника забезпечує оптимальну вихідну потужність і траєкторію руху, максимально відповідну природним скороченням м'язів.
   • Тренажери>
   • Вивчення і глибокий аналіз розподілу тиску ваги користувача в різних сидячих положеннях і взаємозв'язок між хребтом і зручною поставою сидячи, дозволили створити ергономічний дизайн, який допомагає стабілізувати тіло користувача, зосередитися на м'язах і підвищити ефективність тренувань.
   • Регулювальна стійка сидінь, виконана з нержавіючої сталі забезпечує тривалий термін служби.
   • Обшивка м'яких деталей спинки, сидіння і валиків виконана зі спеціального високоміцного, зносостійкого матеріалу на основі поліуретану.
   • Прецизійна (створена з дотриманням високої точності фізико-механічних параметрів) сталева шарикопідшипникова система, що не вимагає обслуговування, забезпечує плавність руху.
   • Нековзні ергономічні рукояті з міцним термопластичним покриттям забезпечує комфорт і безпеку під час тренування. Алюмінієві торцеві заглушки підкреслюють елегантність стилю.
   • Виділений яскравим кольором селектор навантаження має магнітний замок і через його доступного місця розташування змінити вагу дуже легко. Вага стека в кг і фунтах.
   • Захисний напівпрозорий кожух з ABS пластику ( опціональний передній кожух) - міцний і зносостійкий.
   • Напрямні штанги вантажних стеків мають високу якість полірування-довговічність , мінімальний опір тертю.
   • Карта виконання вправи розташована у верхній частині вантажоблочної стійки. Ілюстрації з покроковими інструкціями наочно демонструють правильне положення тіла при виконанні вправ і задіяну групу м'язів.
   • Вантажоблочна частина тренажерів має однакову висоту - 1530 мм.єдиний дизайн і габарити дозволяють зробити стильну і впорядковану розстановку тренажерів у фітнес клубі.
   • Моніторинг якості продукції протягом усього процесу виробництва, включаючи згинання, штампування, зварювання, а також інші ключові процеси, гарантує якість, як окремих деталей комплектуючих так і тренажерів вцілому. Лінія IF93 відповідає стандартам міжнародної безпеки EN957.
   • Упаковка продукту пройшла випробування на падіння, вібрацію і штабелювання, що знижує до мінімуму ризики пошкодження продукту при транспортуванні.

   *умови поставки тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки і кредити обговорюються індивідуально, в процесі формування кожного конкретного замовлення.

   Загальні
   Вага 100 кг
   Стандартна вага вантажного стека 91 кг
   Опціональний вага вантажного стека 72/106/134 кг
   Габарити
   Габарити 159x132x189 см
   Гарантія
   На покриття 1 рік
   На раму На весь термін експлуатації
   Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли 2 роки
   Трос 1 рік
   Impulse
   IF9302

   Технічний паспорт

   Габарити
   159x132x189 см
   Вага
   100 кг
   На покриття
   1 рік
   На раму
   На весь термін експлуатації
   Опціональний вага вантажного стека
   72/106/134 кг
   Трос
   1 рік
   Стандартна вага вантажного стека
   91 кг
   Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли
   2 роки

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Верхня тяга IMPULSE Classic Lat Pulldown

   16 інших продуктів у цій же категорії:

   Верхня тяга IMPULSE Classic Lat Pulldown

   72 954 грн