By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Самокат дитячий RoyalBaby OFFICIAL UA, червоний
 • Новий товар
Review (0)
1 215 грнЦіна
Хомут на кермо для трюкового самоката Hipe LMT71 (SCS), neo-blue
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H9 Black / BlackСамокат трюковий Hipe H9 Black / Black
 • Новий товар
Review (0)
7 641 грнЦіна
Осі для колеса самоката Tempish Wheel 94x8mm set (2 pcs)
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)
 • Новий товар
Review (0)
6 831 грнЦіна
 • Новий товар

  Герметик для бескамерок Slime Premium, 237мл

  Review (0)
  658 грн
  нове покоління камерного і безкамерного герметика 2-в-1 Premium Sealant Slime Не важливо, чи є камера у вашому колесі або ви використовуєте безкамерки, новий герметик преміум класу Slime Black Label здатний працювати в обох випадках і з будь-якими позашляховими колесами! Даний герметик покликаний надати вам всі переваги серії Slime і не переживати про те, який герметик вам буде потрібно вибрати.
  In Stock 1000 Available items
  кількість:

   нове покоління камерного і безкамерного герметика 2-в-1 Premium Sealant Slime


   Не важливо, чи є камера у вашому колесі або ви використовуєте безкамерки, новий герметик преміум класу Slime Black Label здатний працювати в обох випадках і з будь-якими позашляховими колесами! Даний герметик покликаний надати вам всі переваги серії Slime і не переживати про те, який герметик вам буде потрібно вибрати. Більше ніяких спущених коліс, адже Slime виявить і миттєво усуне будь-які точкові проколи протектора діаметром до 6 мм в покришках, і до 3 мм в камерах.
   Як тільки відбувається пробиття колеса, Slime відразу ж направляється до його джерела за рахунок виходить повітря, змушуючи дрібні частинки рідини накопичуватися в отворі і утворювати міцну і еластичну пробку. Витік повітря миттєво блокується, а ви не помічаючи проколу, з комфортом котите далі. Крім цього, будь-яке колесо має тенденцію спускати з часом через невеликі витоки повітря, але Slime протистоїть цьому.
   Герметик підходить для наступних видів транспорту: машини для гольфу, газонокосарки, невеликі Причепи, Трактори, скутери, велосипеди, Електровелосипеди і багато інших апаратів, призначені для руху поза шосейних доріг. Завдяки використанню герметика забезпечується захист аж до 2 років, а його стійкість до температур дозволяє йому зберігати свої властивості дуже тривалий термін. Діапазон температур, при яких Slime все ще виконує свої функції, стартує від-37C і досягає 82C, що дозволяє його використовувати практично в будь-яких умовах.
   Склад рідини виконаний із застосуванням технології Fibro-Seal, яка працює за принципом розростання волокон. Робота технології полягає в тому, що матеріал потрапляє в отвір розширюється при контакті з зовнішнім середовищем, надійно 'зростаючись' з навколишнім матеріалом. Крім цього, герметик безпечний, так як не включає в себе токсичних, горючих речовин, розчиняється і змивається звичайною водою. Більш того, склад сумісний з балонами CO2, а також безпечний для металевих коліс, так як не викликає корозії дисків.
   У комплекті йде інструмент для зняття сердечника клапана, а також інші елементи, які дозволяють залити рідину всередину колеса.
   увага:

   • Склад не рекомендується використовувати в колесах транспорту, що рухається по шосе. Якщо вам потрібно провести аварійний ремонт транспорту рухається по шосе, скористайтеся герметиком Slime Yellow Label,
   • під час використання необхідно надягати Засоби захисту очей,
   • Регулярно перевіряйте покришки на наявність сторонніх предметів і проколів,
   • рідина не усуне проколи за межами області протектора,
   • зберігати в недоступному для дітей місці.

   зверніть увагу: Slime Black Label не можна використовувати в колесах, що рухаються по дорозі зі швидкістю більше 72 кілометрів на годину.
   Антипрокольна рідина призначена тільки для нейтралізації проколів в зоні протектора. Вона не призначена для ремонту проколів боковин покришки, зміїних укусів, порізів об метал або скло.


   обсяг герметика на одне колесо:
   • Велосипед: 118 мл,
   • кросовий мотоцикл, будівельна тачка, газонокосарка: 237 мл,
   • автомобільний причіп: 473 мл,
   • машина для гольфу: 592 мл,
   • Мале колесо трактора: 473 мл,
   • велике Тракторне колесо: 946 мл,
   • Квадроцикл або баггі: 710 мл.
   Slime
   10174

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Герметик для бескамерок Slime Premium, 237мл

   12 інших продуктів у цій же категорії:

   Герметик для бескамерок Slime Premium, 237мл

   658 грн