By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Самокат дитячий RoyalBaby OFFICIAL UA, червоний
 • Новий товар
Review (0)
1 215 грнЦіна
Хомут на кермо для трюкового самоката Hipe LMT71 (SCS), neo-blue
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H9 Black / BlackСамокат трюковий Hipe H9 Black / Black
 • Новий товар
Review (0)
7 641 грнЦіна
Осі для колеса самоката Tempish Wheel 94x8mm set (2 pcs)
 • Новий товар
Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)Самокат трюковий Hipe H11 Magma (black/red)
 • Новий товар
Review (0)
6 831 грнЦіна
 • Новий товар

  Ракетка для пінг-понгу Donic Top Teams 700

  Review (0)
  649 грн
  тенісна ракетка Donic Top Team 700 - тенісна ракетка для гравців професійного рівня, які прагнуть розвивати технічно складну гру із застосуванням різних технік кручення і максимальною швидкістю подачі м'яча. Підходить для універсальної гри: як для гравців, які люблять «контролювати» м'яч, так і для тих, хто веде «агресивну атаку».
  In Stock 1000 Available items
  кількість:

   < strong>тенісна ракетка Donic Top Team 700 < / strong>< strong>- < / strong>тенісна ракетка для гравців професійного рівня, які прагнуть розвивати технічно складну гру із застосуванням різних технік кручення і максимальною швидкістю подачі м'яча. Підходить для універсальної гри: як для гравців, які люблять «контролювати» м'яч, так і для тих, хто веде «агресивну атаку».


   • Дерев'яне п'ятишарове підставу зроблено зі спеціально підібраних і оброблених шарів деревини різної товщини, завдяки чому ракетка відрізняється рівномірним відскоком м'яча від різних точок лопаті і високою точністю при ударах.
   • Накладка Donic Vari Slick / Champion.
   • Губка 1,8 мм з гладкою поверхнею Donic Schildkröt, шипи всередину, з хорошим контролем, високою швидкістю і з розумним самоускорением одночасно.
   • Ручка з високоякісної деревини Tactik оснащена технологією Ergonomic Handle (ERGO) - завдяки анатомічній формі, ідеально лягає в руку, повторюючи лінії долоні. Округла форма дерев'яної частини ручки набагато краще лягає в руку, ніж звичайні класичні ракетки, допомагає уникнути точок тиску на вказівний палець і забезпечує особливо комфортне і приємне відчуття під час гри. Ця технологія, впроваджена в змагальних видах спорту, тепер використовується в області повнорозмірних ракеток, дозволяючи максимально швидко міняти хват з правої на удар зліва (і навпаки), що є явним плюсом для швидких дуелей в настільному тенісі.
   • також ракетка оснащена технологією AVS: антивібраційна система помітно знижує вібрацію, покращує захоплення ракетки. Дві сині вставки зі спіненого поліуретану під кожним з двох корпусів ручки значно зменшують вібрацію і удари, забезпечуючи гру без втоми.
   Donic
   754197

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Ракетка для пінг-понгу Donic Top Teams 700

   16 інших продуктів у цій же категорії:

   Ракетка для пінг-понгу Donic Top Teams 700

   649 грн